شماره پشتیبانی 36272080 – 035

برقراری پرواز زاهدان به یزد و بالعکس

در روزهای اخیر خبری خوش مبنی بر برقراری پرواز زاهدان به یزد و بالعکس از سوی هواپیمایی کشوری موجی از شادی را در دل شهروندان زاهدانی و یزدی ایجاد کرده است. در ایام مبارزه با کرونا بخش زیادی از مسافران سفرهای کوتاه مدت و سریع با هواپیما را به سفرهای طولانی با اتوبوس و قطار ترجیح می دهند، برقراری این پرواز می تواند کمک زیادی به تسهیل انتقال مسافران بین یزد و زاهدان داشته باشد.

شرکت خدمات گردشگری مینیاتور با سال ها تجربه در زمینه ی تهیه بلیط و اقامتگاه برای مسافران و همچنین طراحی تورهای تاریخی– فرهنگی و سلامت در شهر یزد مفتخر است تا زمینه ی تهیه بلیط و شرایط اقامتی شما را در شهر یزد از طریق پرواز زاهدان به یزد و بالعکس تسهیل کند.

برنامه ی پرواز زاهدان به یزد و بالعکس

طبق برنامه ی پروازی ارائه شده در سایت های شرکت های هواپیمایی پرواز یزد به زاهدان در روزهای شنبه و سه‌شنبه هرهفته با هواپیمای فوکر ۱۰۰ توسط شرکت هواپیمایی آسمان انجام می شود. این هواپیما در روزهای شنبه ساعت ۱۸:۳۰ عصر و روزهای سه شنبه ساعت ۷:۲۰ صبح فرودگاه بین المللی یزد را به مقصد زاهدان ترک می‌کند. برنامه ی پروازی از زاهدان به یزد نیز به صورت منظم و در روزهای شنبه ساعت ۲۰:۳۰ شب و روزهای سه شنبه ساعت ۹:۲۰ صبح از فرودگاه زاهدان به سمت فرودگاه بین المللی یزد انجام می شود.

پرواز یزد به زاهدان ساعت پرواز زاهدان به یزد ساعت
شنبه 18:30 شنبه 20:30
سه شنبه 07:20 سه شنبه 09:20

بخش زیادی از مسافران ورودی را به یزد را شهروندان استان زیبای سیستان و بلوچستان تشکیل می دهند که برقراری پرواز زاهدان به یزد و بالعکس کمک شایانی به دسترسی راحت تر ایشان و همچنین مسافران ورودی به زاهدان از سمت یزد می کند. برای سال های متمادی استان یزد به ویژه شهر یزد به عنوان یکی از قطب های پزشکی کشور میزبان هم وطنان به خصوص از استان های کرمان، هرمزگان، سیستان بلوچستان، فارس و خراسان جنوبی بوده است.

خدمات پزشکی یزد در زمینه ی ناباروری، قلب و عروق، بیماری های گوارشی و عفونی در سطوح پیشرفته ای ارائه می شود. مراکز درمانی یزد از جمله مراکز فوق تخصصی و بیمارستانی شهید صدوقی، شهدای کارگر، شهید رهنمون، افشار، مادر، بهمن، مرتاض و … مجهز به کادر مدبر، تجهیزات پیشرفته و کارامد است که بخشی از کمبود مراکز درمانی مجهز در منطقه چهارم کشوری را جبران می کند. برقرای پرواز یزد به زاهدان حضور موقت شهروندان را از استان سیستان و بلوچستان به یزد راحت می کند.

متولیان گردشگری سلامت یزد به عنوان کسانی که مستقیما با ایجاد زمینه اقامت ارزان تر و با کیفیت تر مسافران درگیر هستند، تلاش کرده اند تا با همکاری و ایجاد هماهنگی میان بیمارستان ها، شرکت های خدمات گرشگری و اقامتگاه ها شرایط راحت تر وارزان تری را برای مسافران و همراهان بیماران ایجاد کنند تا با یاری سایر بخش ها مسافران و همراهان بیماران دغدغه ی حمل و نقل و اقامت در این شهر را نداشته باشند.

شرکت خدمات گردشگری مینیاتور یزد با ایجاد درگاه های مشاوره در زمینه ی گردشگری سلامت یزد در حال ارائه خدمات رسانی در باب این مسئله است و بیماران و همراهان می توانند پیش از سفر به یزد و یا پس از ورود به این شهر با شماره های رسمی شرکت مینیاتور تماس برقرار کنند  تا مشاوران ما در زمینه ی تهیه بلیط به خصوص بلیط پرواز زاهدان به یزد و بالعکس، اقامتگاه، رزرو نوبت پزشکی، و حمل و نقل درون شهری شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات شما هم برای ما و هم برای سایر کاربران سایت راهنمایی خوبی است.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *