شماره پشتیبانی 36272080 – 035
پرواز یزد به زاهدان و بالعکس

برقراری پرواز یزد – زاهدان

برقراری پرواز یزد – کرج  و پرواز یزد – زاهدان از جمله خبرهای شادی افرین برای ساکنان سه استان یزد، البرز و سیستان و بلوچستان است که زمینه ی مناسبی برای راحت سازی رفت و امد بین این سه استان را فراهم کرده است. تاکنون تنها خطوط ریلی و زمینی بین یزد و این دو استان برقرار بود که با توجه به حجم جا به جایی ها ایجاد این خطوط پروازی بسیار راهگشا است.

همگان یزد را به واسطه ی فرهنگ و تاریخ غنی در گذشته و البته اقتصاد شکوفا در دوران کنونی می شناسند. روز به روز بر تعداد مسافران به این کانون اقتصادی و اداری کشور ایران افزوده می شود که نیازمند ارتقای سیستم حمل و نقل آن به ویژه برقراری پروازهای منظم و با امکانات مناسب است، از این رو نیاز به برقراری پرواز یزد – کرج کاملا امری محسوس می نمود که با تلاش های مکرر به مرحله ی اجرا رسید. با توجه به تقاضای مسافران در هر دوی سوی این مسیر پروازی مقرر گردیده است تا از تاریخ  4 مهر 99 پرواز یزد – کرج توسط هواپیمایی کارون انجام گردد که برنامه ی پروازی آن به شرح زیر است:

برنامه ی پرواز یزد – کرج 

جمعه و دوشنبه هر هفته راس ساعت 7:35 دقیقه ی صبح از فرودگاه پیام کرج به مقصد فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد خارج می شود.

جمعه و دوشنبه هر هفته راس ساعت 9:30 دقیقه ی صبح از فرودگاه بین المللی شهید صدوقی یزد به مقصد فرودگاه پیام البرز خارج می شود.

لازم به توضیح است مسیر پرواز کرج به یزد یک ساعت به طول می انجامد و مسافران راس ساعت 8:35 صبح به یزد و 10:30 صبح به البرز می رسند.

مسافران عزیز می توانند با مراجعه به درگاه های انلاین و تماس با شرکت خدمات گردشگری مینیاتور یزد نسبت به رزرو و خرید بلیط پرواز یزد – کرج  اقدام کنند. این شرکت با سابقه ای درخشان در اجرای خدمات گردشگری نظیر تورهای داخلی و خارجی، ویزا، بیمه مسافرتی، تهیه بلیط اتوبوس، قطار و پرواز و … در 24 ساعت شبانه روز اماده ی خدمت رسانی به هوطنان شریفمان است.

توصیه می شود با توجه به شرایط وخیم کشور درروزهای درگیری با ویروس کرونا به هیچ وجه بدون ماسک و لوازم پیشگیری کافی از منزل خارج نشوید و توجه داشته باشید امکان ورود مسافران بدون ماسک به محوطه ی داخل فرودگاه و به ویژه پرواز میسر نیست. همچنین مسافران گرامی می بایست در طول مسیر نیز ماسک خود را خارج نکنند و همچنین به جهت پیشگیری از سرایط در صورت داشتن علائم از سفر کردن در این ایام تا زمان بهبودی کامل بپرهیزند.

در حال حاضر در مسیرهای داخلی علاوه بر پرواز یزد – کرج، پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهید صدوقی یزد به مقاصد تهران، بندرعباس، اهواز، تبریز، کیش، مشهد و همچنین زاهدان انجام می شود. امید آن می رود تا با مساعد شدن دوباره ی شرایط سفر شاهد رونق گرفتن خطوط پروازی یزد باشیم چرا که این شهر ظرفیت های لازم برای تبدیل شدن به یکی از مراکز قدرتمند در زمینه توریسم تاریخی، فرهنگی، طبیعی اقتصادی و البته گردشگری سلامت را برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *