شماره پشتیبانی 36272080 – 035
بهترین کافه های یزد

بهترین کافه های یزد

1- کافه گالری خانه دوست یزد

 

بهترین کافه های یزد - کافه خانه دوست یزد
بهترین کافه های یزد – کافه خانه دوست یزد

کافه خانه دوست در بافت تاریخی یزد قرار دارد. همانگونه که از اسم این مکان مشخص است فضای سنتی آن بسیار ساده و بدور از تجمل تزئین شده و فضای یک خانه یزدی با معماری کویری را به زیبایی ترسیم می کند. لذت نشستن در ایوان رو به حوض آبی و درختان انار تداعی کننده آرامش خاصی است که توجه تعداد زیادی از مهمانان را به خود جلب نموده است. این کافه بیشتر برای صرف نوشیدنی ها و غذاهایی سنتی و محلی یزد همچون آش شولی مناسب است به علاوه کشک بادمجان و نوشیدنی های طبیعی و دم نوش های آن نیز طرفداران خاص خود را دارد. به طور کلی از لحاظ کیفیت و قیمت در رده متوسط طبقه بندی می شود. همچنین بخشی از این خانه سنتی به عنوان نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی اختصاص داده شده است.

 

 

2- کافه سفر (تراول) یزد

بهترین کافه های یزد - کافه سفر یزد

کافه سفر در محله ی فهادان و رو به روی هتل فهادان واقع شده و بیشتر به عنوان کافی شاپ شناخته می شود اما تعدادی غذای ایرانی و بین المللی به همراه دسر و میان وعده نیز درآن سرو می شود. صرف وعده صبحانه و عصرانه در آن بیشتر توصیه می شود. حتی اگر برای صرف غذا به محل مراجعه نکردید سرو یک فنجان قهوه را در آن از دست ندهید که بسیار محبوب است.

 

 

3- کافه ناردون شهر یزد

بهترین کافه های یزد - کافه ناردون یزد
بهترین کافه های یزد – کافه ناردون یزد

کافه ناردون در دل بافت تاریخی یزد واقع شده است. این کافه منظره بسیار مطلوبی به بافت تاریخی یزد دارد که میتوان از بالا بادگیرها و طاق آهنگ های کاهگلی را به خوبی مشاهده کرد. در این کافه انواع نوشیدنی های ایرانی و اروپایی، غذاهای سنتی و همچنین غذاهایی آسیایی سرو می شود. به طور کلی این کافه برای گفت و شنود و گذران ساعتی در این منطقه تاریخی دل انگیز مناسب است.

 

 

4- کافه بام شهر یزد

بهترین کافه های یزد - کافه بام یزد
بهترین کافه های یزد – کافه بام یزد

کافه بام از دو بخش درونی و بام تشکیل شده است و در خیابان مسجد جامع یزد قرار گرفته است. در این کافه انوع نوشیدنی های ایرانی و خارجی و همچنین وعده های غذایی سبک سرو می شود. همچنین این کافه منو ویژه گیاه خاران را نیزداراست. این کافه نیز منظره خوبی رو به بافت تاریخی یزد دارد.

 

 

5- کافه ایرانی قدیمی یزد

بهترین کافه های یزد - کافه قدیمی ایران یزد
بهترین کافه های یزد – کافه قدیمی ایران یزد

کافه ایرانی قدیمی در خیابان مسجد جامع واقع شده و یکی از دل انگیز ترین دکوراسیون ها را در اختیار دارد. این کافه دو بخش مدرن و سنتی دارد و انواع نوشیدنی های ایرانی و خارجی و وعده های غذایی ناهار و شام در آن سرو می شود. این کافه منو ویژه وگان و گیاه خواران را نیز داراست.

شما برای ارسال دیدگاهتان باید وارد شوید