شماره پشتیبانی 36272080 – 035

کویر بافق

کویر بافق در 10 کیلومتری شمال شهر بافق قرار دارد و از آن به با عنوان «دره انجیر» نیز نام‌برده می‌شود. این کویر وسیع متشکل از نواحی خردتری است که به کویرهای صادق‌آباد، پتکستان، بغستان و درانجیرشهرت دارند. این کویرها از نوع کویرهای شنی هستند و به‌واسطه ی معادن غنی و پوشش جانوری خاص آن از جمله وجود  قوچ، بز کوهی، میش، کل، یوزپلنگ، کفتار و پلنگ شهرت جهانی دارد.

بخش هی جنوبی و شمال غربی به‌واسطه پوشش زمین شناختی رسی در بین طبیعت گردان یزد محبوبیت خاصی دارد. کویر بافق از لحاظ سختی در گروه دشوار قرار دارند بنابراین اگه از جمله طبیعت گردان آماتور هستید شانس دیدن این کویرها از طریق تورهای حرفه ای کویرنوردی که با اقامت در کمپ های کویری بافق همراه است را امتحان کنید.

شرکت گردشگری مینیاتور افزون بر ارائه ی تورهای کویر بافق امکانات اقامت شما را نیز در این کویرهای فراهم می کند. در کمپ های کویری بافق می توانید همراه با لذت از زیبایی بصری کویر از جمله غروب خورشید، طلوع آن و هم چنین بهره گیری از سکوت و ارامش کویر. از برنامه های شب نشینی دور اتش، رصد ستارگان، رمل نوردی، شتر سواری و موتور سواری در کویر بهره مند شوید.