شماره پشتیبانی 36272080 – 035

هتل کاروانسرای صفوی سر یزد

در سفر به یزد، بازدید از روستای تاریخی سریزد را هم دربرنامه سفرتان داشته باشید که بسیار تجربه ی دلنشینی است. یکی از جاذبه‌های بی نظیر یزد هتل کاروانسرای صفوی سر یزد  است که همانگونه که از نامش پیداست جز کاروانسراهای عباسی یزد بوده و نام دیگر آن «رباط نو سر یزد» برشمرده شده است.

این کاروانسرا نقشه ی کویری حیاط مرکزی دارد و در سال های اخیر تغییر کاربری داده و از آنبه‌عنوان هتل بوتیک استفاده می‌شود. در سر یزد علاوه بر کاروانسرای صفوی می توانید در اقامتگاه بومگردی خانه نجار نیز ساکن شوید.

هتل کاروانسرای صفوی سر یزد دارای ۱۴ واحد اقامتی سه تخته است که سرویس اضافی آن به صورت کف خواب است. این هتل مجهز به اینترنت، روم سرویس، صبحانه، سیستم گرمایشی و سرمایشی و فضای سبز است. بهتر است بدانید سرویس بهداشتی و حمام کاروانسرای عباسی سر یزدبین اتاق ها مشترک است.

از دیگر جاذبه‌های سر یزد میتوان به دروازه فرافر، ارگ سر یزد، قلعه سر یزد، کاروانسرای سلجوقی، اب انبار پای برج، برج کفتر خون و اب انبار چهاربادگیر اشاره کرد.شرکت گردشگری مینیاتور ارائه دهنده تور سر یزد، زین الدین و مهریز با امکانات ویژه است، همچنین برای رزرو هتل صفوی سر یزد میتوانید از درگاه های ارتباطی ویژه سایت مینیاتور استفاده کنید.